Zuzana B e s t o v á


V mládí pro mě byla důležitá příroda, toulala jsem se pěšky i na kole po horách, lezla po skalách. Po příchodu do Brna, kde jsem studovala elektrotechnickou fakultu VUT, jsem se poprvé setkala s jógou. Té jsem se pak 7 let ráda a intenzivně věnovala. Tantra mi přišla do cesty až později, společně s velkými životními změnami v partnerství i práci. Otevřela mi cestu k intenzivní práci s energií, ke zkoumání sama sebe, svých vztahů a k otevírání nových možností a cest v životě. Během času mě srdce přitáhlo kromě tantry také k šamanismu a skrze psychoterapii zaměřenou na tělo i k masážím.


Od roku 2009 jsem postupně absolvovala roční výcviky tantry a následně i šamanismu a bioenergetiky u Johna Hawkena. Mnoho mi přinesl tříletý výcvik u Komaly a Khushrua zaměřený na zkoumání vlastního vědomí skrze systém čaker v letech 2013-2015. V oblasti psychoterapie mě velmi ovlivnila terapeutka Mona Lisa Boyesen, u které jsem absolvovala roční výcvik Alpha noursig (citlivá péče o kojence) a semináře zaměřené na Reichovy charakterové typy, na kterých dále asistuji. V současnosti se věnuji biodynamickým masážím, které jsem se od roku 2014 učila a stále učím u Květy Paluskové. Uvedením šamanismu do života je pro mě kraniosakrální terapie, kterou jsem se studovala u Jarky Rienchenbachové a kterou nyní praktikuji.Tantrické masáže

… jako uctění těla a jeho smyslnosti

v posvátném prostoru se setkává Šakti a Šiva – žena a muž. Probouzení vzrušení a sexuální energie během masáže je hra vedoucí k radosti a potěšení.

Tantrické masáže obsahují techniky pro uvolnění a potěšení celého těla včetně intimních partií. Za pomoci vašeho dechu vedu rukama energii do celého těla za střídání stavů vzrušení a uvolnění. Čím více se tělo dokáže uvolnit, tím více energie obsáhne. Vnímání je pak možné zjemnit a zintenzivnit až k extázi.

Nabízím masáže pro muže na 1,5 nebo 2 hodiny – 2.900Kč / 3.800 Kč Masáže je možné zakončit uvolněním se do celotělního orgasmu/potěšení nebo klasickým vyvrcholením.

Masáže pro ženy na 1,5 nebo 2 hodiny – 2.700 Kč / 3.400 Kč, 2.400Kč bez intimních partií Přijímání smyslné masáže od ženy (třeba i bez masáže intimních částí) využívají klientky často jako možnost užít si svou vlastní energii a smyslnost bez tlaku a očekávání.

Probuzená sexuální energie přináší nejen pocity blaženosti, ale může také přivést do vědomí naše stíny a bolesti. Při tantrické masáži to není hlavním cílem, ale pokud k tomu dojde a přijdou silné emoce, věnuji jim odpovídající pozornost a bezpečný prostor.

www.zivetelo.cz

tel. 733371336