Daniela Maya

vlastním jménem Daniela Gébová.

V mládí se věnovala hudební činnosti a psala do kulturních periodik. Vystudovala FAMU - katedru dokumentární tvorby. Poté natočila přes 30 dokumentárních filmů, režírovala TV cykly, hudební pořady atd.

K tantrickým masážím a celostní práci s tělem se dostala po dlouhé době studia různých energetických systémů jako je reiki, rekonektivní léčení, kineziologie, EFT – Emotion technic freedom a Metamedicíny (které se také zabývají psychickým původem všech nemocí).

Meditace, starodávná tantrická cvičení, setkání s léčiteli a šamany různých kultur( Malaysie, Indonesie, Thajsko, Austrálie, Nový Zéland, střední Amerika) a také tantričtí učitelé z mnoha zemí (Joseph Kramer, Didi Liebold, Baba dez Nichols, Matt Sinbad, Denisa Palečková, Richard Vojík, David Kopecký, australská taoistická škola a mnoho dalších) ji pomohli odkrýt svět posvátné sexuální magie, šamanských technik a navedli Mayu na cestu léčení těla fyzického, emočního i mentálního.

Již tři roky se kromě své režijní práce, cestování a dalšímu studiu věnuje profesionálně tantrickým masážím, psychosomatickému sexuologickému léčení a koučingu.

Tantra je pro mě životní i duchovní cesta, cesta osobnostního rozvoje, která nám pomáhá rozpoznat naše pravé „já“, kdo skutečně jsme. Tantra je spojením sexuality, lásky, emocí a spirituality. Pomocí léčivých doteků, milování na vědomé hlubinné úrovni, práci s dechem, zkoumáním svých vlastních hranic, respektováním a důvěrou k sobě samým i k druhým, uvědomováním si vlastního těla, můžeme opět najít naší božskou přirozenost a Jednotu.