Our workhops in English
Tak jako život pochází ze sexu, tak úcta k lidskému životu vychází z úcty k sexu.

Henry Havelock Ellis


Kurzy tantry

Nabídka tantrických kurzů a seminářů Tantra institutu


Tantrická dovolená v Toskánsku

2.ročník

Villa Gaia


Pojeďte s námi strávit letní týden v kraji fascinující historie, malebné krajiny, slavných (nejen) renezančních umělců, nádherných měst, znamenitého vína a lahodného jídla. Do komfortní vily s bazénem a zahradou obklopenou vinicemi.

Naše tantrická dovolená vás zrelaxuje a zároveň nabije energií. Přinese hlubší porozumění tomu, co se děje ve vašem životě. Stanete se citlivějšími a pozornějšími vzhledem k sobě ale i ke svému okolí. Budete schopni naslouchat jemnějším vjemům vašeho fyzického těla i vaší psyché. Otevřete se více životu a snáze v něm naleznete harmonii.

Výuka tantry (ranní a večerní lekce, dohromady 5 hodin denně): Meditační techniky vhodné pro páry i jednotlivce, hravé techniky tantrické masáže, probouzení energetického těla, práce s energií, otevírání čaker a jejich nabíjení, posvátné tantrické rituály, magický rituál rovnodennosti, rituály uctění mužství a ženství, Hra partnerství (pomůže nám nahlédnout naše vzorce chování), Škola submise, Kotva partnerství, terapeutické techniky z oblasti Vědomého BDSM, sdílení, vzrušení, zábava i pohled do nitra. Účast na všech cvičeních a rituálech je naprosto dobrovolná.

Nepředpokládáme žádnou vstupní znalost, přesto považujeme za vhodnou již nějakou zkušenost s tantrou nebo jinou formou osobnostního rozvoje.

Přes den (zhruba 10-19) volno na výlety po okolí či na relaxaci v přírodě nebo u bazénu.

Zajímavá místa v okolí/tipy na výlety: Siena, Florencie, Pisa, Grosseto, Assisi, lázně Bagni San Filippo a další termální prameny v okolí, vinařská oblast Chianti, Tyrhenské moře (cca 70 km) a krásné kopce v okolí ... .

Místo: Villa Gaia, Seggiano, Toskánsko, Itálie.

Další obrázky: exterier 1 , exterier 2 , interier , meditační místnost , pokoj , pokoj 2
bazen , bazen 2 , terasa , vyhled , vyhled 2 .

Termín: 17.-24.9.2022 .

Cena: na osobu 21 900,- Kč.
Sleva: cena pro páry 39.900 ,-
V případě, že kurz nebude možno uskutečnit z legislativních důvodů, garantujeme 100% vrácení uhrazeného poplatku do 5 pracovních dnů.

Cena zahrnuje: lektorné, ubytování a vegetariánskou polopenzi (snídaně a večeře).

Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje ve vile, sociální zařízení pro každý pokoj nebo sdílené pro dva pokoje. Možno používat jednu ze 2 kuchyněk na přípravu vlastního jídla.

Doprava: vlastní, nejlépe autem (protože auto se bude na místě hodit), pomáháme s organizací spolujízdy, Vila Gaia je samostaný dům na kopci, do nejbližší vesničky (Seggiano) je to skoro 4 km.

Alternativa letecká doprava - nejbližší letiště: Florencie, Pisa, Bologna, Řím. Ryanair létá z Prahy přímo do Bologni, Pisy i Říma. Případně můžete použít vyhledávač azair.

Lektoři: Manguri a Jana Goetzova.

Přihlášky a informace: Ola Koubská, tantra.institut.ltd@gmail.com, telefon: +420 603427234.

Informace potřebné k přihlášení: Jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo telefonu.

Podminky účasti: ve formátu pdf .

Novinka! Dětská školka(hlídání dětí): Po dobu výuky (cca 30 hodin) bude v provozu mini školka. Celkové cena 3500,- Kč.

Zásady ochrany osobních údajů     Grafika : www.sikovna-graficka.cz