Jana

Narodila jsem se v roce 1981 jako Býk/Kohout. Vystudovala jsem Policejní Akademii ČR a Komerční právo. Tantru jsem objevila v roce 2009 a okamžitě jsem se do ní zamilovala. Měla jsem pocit, jako bych znovu objevila něco, co už jsem kdysi dávno znala, ale zapomněla jsem na to. Vždy mě bavila práce se svou sexuální energií a tantra mě naučila tuto energii vést mnohem efektivněji.

Navštívila jsem několik tantrických kurzů. Největší vliv na mě měly kurzy Johna Hawkena, Manguriho a Katky Kramolišové. Byla jsem na kurzech zaměřených na tantru pro páry, ženské kruhy, taoistickou masáž, tantrickou masáž, dark eros a několik dalších. V období 2011-2012 jsem pracovala jako asistentka a koordinátorka kurzů s Johnem Hawkenem. V průběhu mé tantrické cesty jsem si uvědomila, že mě velice oslovuje pomáhat lidem s řešením jejich problémů a používání tantry jako prostředku, který nás sice přivádí do přímého kontaktu s těmito obavami, ale zároveň nám ukazuje jak se s nimi vypořádat a brát je jako něco přirozeného. Vzhledem k mému zaujetí podpory ostatních lidí jsem se rozhodla, že půjdu cestou tantrické masérky. Již tehdy jsem několik obecných kurzů absolvovala a poté jsem byla do těchto masáží zaškolena v jiném tantrickém studiu, kde jsem poté pracovala.

Od roku 2012 provozuji studio Tantra space. Nyní cítím, že je čas postoupit dál, ráda bych se začala věnovat více i výuce tantry.